/
חדשות 24  - מבזקים
5/5/2013 12:30
פורום משותף לביה"ח 'ברזילי' ולעסקני רפואה חרדים - "מטופל חרדי יוכל לקבל את השירות המיטבי"
מאת: כתב חדשות 24

עם התפתחות האוכלוסייה החרדית בערי הדרום הוחלט בבית החולים 'ברזילי' באשקלון להקים פורום משותף לעסקני הרפואה החרדיים הפועלים בדרום כמו גם נציגי קשרי הקהילה בקופות החולים השונות, על מנת לייעל את השירות הניתן למגזר החרדי.

בפורום המשותף שהתכנס לראשונה נכחו מלבד מנכ"ל בית החולים 'ברזילי' הד"ר חזי לוי והנהלת בית החולים, הרב משה טפירו מנהל סניף קופ"ח לאומית, הרב אברהם בלושטיין מנהל סניף מאוחדת קרית גת והרב משה גרינבוים מנהל קשרי קהילה באזור הדרום בקופת החולים מכבי. את הפורום ריכז מנהל קשרי הקהילה של 'ברזילי' הרב שלמה פלד והממונה על קשרי החוץ והדוברות, הגב' איילת קדר.
פורום הרפואה החרדי יתכנס בבית החולים 'ברזילי' לעיתים קרובות על מנת לדון בבעיות שבהם יכולים שומרי תורה ומצוות להיתקל במסגרת טיפולי הרפואה, ולמצוא את הפתרונות הניאותים.
בשנים האחרונות חלה התפתחות משמעותית בקרב הקהילות החרדיות בדרום כאשר עוד ועוד משפחות וקהילות חרדיות בוחרות לרכוש את בתיהם בריכוזים החרדיים בדרום.

רבים מבני המגזר החרדי בוחרים להתאשפז בבית החולים 'ברזילי' לאור ההבנה כי המטופל החרדי יוכל לשהות בבית החולים בידיעה כי קיימת הבנה מלאה לצרכיו.

עם התפתחות הקהילות החרדיות באשדוד, קרית גת, קרית מלאכי ושאר ערי הדרום הוחלט בבית החולים 'ברזילי' לכנס את הפורום הייחודי באופן עיתי וסביב שולחן עגול לקבל את ההחלטות שייטיבו עם המטופלים שומרי המצוות, כשעל הפרק מספר נושאים שיקדמו את השירות לקהילה החרדית כבר בתקופה הקרובה.

בית החולים 'ברזילי' משרת את מאות אלפי התושבים בדרום הארץ מאזור אשדוד ועד לשדרות כאשר טובי הרופאים המועסקים בבית החולים מעניקים את הטיפול המקצועי והיעיל בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מנכ"ל בית החולים 'ברזילי' הד"ר חזי לוי: "אני רואה חשיבות רבה בהקמת הפורום המשותף עם נכבדי העדה ועסקני הרפואה החרדיים על מנת להבין טוב יותר את צרכי המטופל החרדי ועל מנת שכל מטופל חרדי יוכל לקבל את השירות המיטבי מתוך הבנה מלאה לכללי ההלכה. אנו עמלים על מספר תוכניות לשיפור השירות כשכבר בתקופה הקרובה יהיו לנו בשורות בנושא".
קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


להאזנה למבזקים 24 שעות ביממה חייגו 1900-50-2424
קישורים ממומנים** אומן אקספרס **