חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » נערכים למעמד התפילה העולמי בקבר רחל אמנו
צילום: "חדשות 24"

נערכים למעמד התפילה העולמי בקבר רחל אמנו

מעמד תפילה המוני יערך בציון רחל אמנו ביום ההילולא * אלפים צפויים להשתתף במעמד ההיסטורי שיערך בראשות האדמו"ר המלוב"ן רבי יחיאל אבוחצירא שליט"א שאלפים נושעו מברכותיו * אלפים פונים למסור שמות לתפילה * כל הפרטים

מאת:  כתב "חדשות 24"   יום שלישי ז' בחשון תשע"ג
קישורים ממומנים** בעל עסק פרסם כאן וקבל חשיפה לאלפי גולשים **
קישורים ממומנים

עם התקרב יום י"א חשוון, תאריך פטירתה של רחל אמנו,   החלו במשרדי "מוסדות רחל אמנו" את ההערכות לקראת מעמד תפילת האלפים בבית לחם. כמדי שנה בשנה, עם התקרב יום ההילולא של רחל אמנו, אשר עליה נאמר בספרים הקדושים כי היא הפועלת ישועות יותר מכל האבות הקדושים, מקיימים רבני "מוסדות רחל אמנו" תפילה לישועת עם ישראל.

גולת הכותרת של יום ההילולא היא מעמד התפילה האדיר, בו מתחילים רבני "ישיבת רחל אמנו", בתפילה נוראה ומיוחדת עבור אלו הזקוקים לישועה ורחמים,  במשך שנה שלמה ועוד עשרה ימים, כמנין "שע"ה ברחמים וברצון לתפילתנו" - - -   

 בישיבת רחל אמנו מוסיפים, כי ביום ההילולא הקרוב יחלו בתפילה הגדולה והעצומה, המשברת את כל הקליפות ומסוגלת לחולל נסים של למעלה מדרך הטבע, תפילה במשך במשך שנה שלמה, יום אחר יום. בערבי שבתות ובראשי חדשים, בחנוכה ובפורים, באלול ועשרת ימי תשובה. יום יום, ללא הפסקה ומנוחה, יעתירו רבני "ישיבת רחל אמנו" בדמעות ובתחנונים, בזעקה ובתחינה. הם יזכירו שוב ושוב את שמות הנרשמים לתיקון, עד שתפילתם תתקבל. רבני הישיבה לא ירפו לרגע, עד אשר יגיע הטלפון המיוחל למוקד הישועות: "גם אני נושעתי..."

בזכות התפילות - נושעתי!

ואכן, המציאות עולה על כל דמיון. אלו שנרשמו לתפילה זו בשנה שעברה עמדו נדהמים מגודל הישועה. בעיות סבוכות שבדרך הטבע לא יכלו להיפתר, נפתרו בצורה ניסית ומופלאה. במוקד הישועות כבר התרגלו לבקשות מיוחדות במינן המגיעות במהלך השנה, מאנשים שבקשתם התמלאה, והם חפצים להחליף את התפילה! רווקים מבוגרים נישאו - ובקשו שיתחילו להתפלל למענם על זרע של קיימא. זוגות חשוכי ילדים נפקדו - ובקשו תפילות על נחת מהילדים... זהו כוחה של תפילה יום יום על ציון האמה הרחמנייה!

 

לראשונה בהסטוריה

זכה עם ישראל כי בשנה זו יערוך את התיקון הראשון והמיוחד ביום ההילולא האדמו"ר המלומד בניסים רבי יחיאל אבוחצירא, בנו של רבי מסעוד זצ"ל ונכדו של בבא חאקי אבוחצירא זצ"ל, אשר דורות על גבי דורות חוללו עבור עם ישראל ניסים ונפלאות שלא כדרך הטבע, יחד עם רבני "ישיבת רחל אמנו", כשלאחר מכן ימשיכו רבני הישיבה בתפילות ובתחנונים במשך 375 יום עד שתזכו לישועה.

הבטחת הצדיק שמעוררת הדים עצומים

האדמו"ר המקובל רבי יחיאל אבוחצירא שליט"א יצא השנה מגדרו ובמכתב גלוי הוא כותב לעם ישראל כי הוא מבטיח לכל מי שימסור את שמותיו לתיקון המיוחד המתחיל ביום ההילולא , שיזכה לישועה השנה, הדבר עורר הדים עצומים במשרדי המוסדות כאשר רבים פונים להעביר את שמם לתיקון המיוחד.  

 

אל תאחרו את הרכבת

יהודי יקר, אסור לך לתת להזדמנות נדירה זו לעבור סתם כך. אם הינך זקוק לישועה, בזיווג, ברפואה, בפתיחת שערי ההצלחה ולכל ישועה שהיא - אל תמתין עוד רגע. לפניך הזדמנות פז להיוושע - אל תחמיץ את השעה הגדולה! כיון שהרב לוקח עמו רשימה קטנה של שמות, עליה הוא מתפלל בכוונה ובפרטות, מספר השמות  מוגבל.

אחים ואחיות יקרים. אלפים מכל רחבי העולם כבר נושעו בזכות רחל אמנו, אלפים אחרים עומדים להיוושע - אל תישארו מאחור! התקשרו  כעת למוקד הישועות של "מוסדות רחל אמנו", ובעזרת ה', ובזכות רחל אמנו, התפילות הנוראות, ולימוד התורה על קברה, תזכו לישועה פרטית ומופלאה בקרוב ממש.

 

מוקד הישועות: 1700-550-580לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
1. אין לי כלום 14-4-2014 17:06
* רינה
אני מאוד רציתי לזכות לזיווג אגון ואתקשרתי למוסדות של רחל אימנו ואמרתי שאני לא עובדת ואימא שלנו לא יכולה לתת תרומה מאוד כואב לי שאני לא יכולה לתת תרומה כי אני לא עובדת שלחו לי בדואר פתק בחורה אחת כתבה שבזכות אימא רחל היא זכתה להתחתן ועוד הרבה דברים טובים .
אני מאמינה שכל מי שפונה למוסדות של אימה רחל רואה ניסים ונפלאות אני מיואשת אני מסרתי את השמות שלנו אבל אמרתי שאני לא עובדת אין לי כלום בחיים האלה כל שנה אנו נותנו תרומה לצדיקים גם לאימא רחל אבל השנה אין מה לתת כי הרבנים מתפללים עבור אלו שמסרו את שמותם במשןך שנה ושןלחים הביתה יין ועןד דברים טובים לכל הישועות . אני רק מתפללת לעבור את כל המבחנים במזכירות ולנתחיל לעבוד כדי לתת תרומות למוסדות של אימא רחל כדי לזכות לזיווג אגון ולכול הישועות אכיר.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » נערכים למעמד התפילה העולמי בקבר רחל אמנו

וידאו ותמונות - קהילות הקודש
 · לקראת ההילולא: היערכות להגעת הרבבות לקבר רחל אמנו - וידאו ותמונות
| יום שני ו' בחשון תש"פ
 
 · בני ברק: רבבות במסע הלווית מרן הגר"נ קרליץ זצ"ל - תמונות
| יום שלישי כ"ג בתשרי תש"פ
 
 · ט' באב בחברון: אלפים הגיעו לקונן על החורבן - גלריית ענק
| יום ראשון י' באב תשע"ט
 
 · תמונות: מאות בהילולת המלוב''ן רבי יצחק גברא זיע''א
| יום רביעי כ"א בתמוז תשע"ט
 
 · תמונות: 'חתן מאהל' לנכדת כ"ק האדמו"ר מהארנסטייפל
| יום חמישי ח' בתמוז תשע"ט
 
 · אלפים נהרו להילולת יוסף הצדיק בקברו בשכם - תמונות
| יום חמישי א' בתמוז תשע"ט
 
 · אלפים נהרו לתפילה בקבר יוסף הצדיק - תמונות
| יום שישי כ"ו באייר תשע"ט
 
 · רבבות יגיעו ממוצ"ש לקבר שמואל הנביא - תמונות מההיערכות
| יום שישי כ"ו באייר תשע"ט
 
 · בעקבות האיריווזיון: עצרת תפילה בביתר עילית - גלריה
| מוצאי שבת י"ג באייר תשע"ט
 
 · תמונות: אדמו"רים רבנים ומשפיעים בהילולת יהושע בן נון בכפר חרס
| יום רביעי כ"ו בניסן תשע"ט
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר