חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צפו: טקס מרגש של השקת אופנוע לאיחוד הצלה דרום
צילום: חדשות 24

צפו: טקס מרגש של השקת אופנוע לאיחוד הצלה דרום

במעמד הרב הראשי לאשדוד וקרית מלאכי רבי חיים פינטו: הושק אופנוע הצלה ליחידת אופנועי "איחוד הצלה דרום", הרב פינטו בטקס: 'כשאני רואה שתורמים אופנוע ל'איחוד הצלה דרום' להצלת חיים זה כמו להכניס ספר תורה' - הכתבה המלאה בפנים!

מאת: דן אביב - "חדשות 24"   יום שלישי ו' בתשרי תשע"ב
קישורים ממומנים** תמונות ומבזקי חדשות **
קישורים ממומנים

בטקס מיוחד ומרשים התקיים השקת אופנוע הצלה שנתרם ליחידת אופנועי "איחוד הצלה דרום".

 במעמד הרב הראשי הצדיק רבי חיים פינטו רבה של אשדוד שהתקיים בחצר בית הכנסת המרכזי "אוצרות חיים - ישמח משה" ברובע ה' באשדוד.

במעמד כיבדו את הטקס בהשתתפותם: יו"ר איחוד הצלה זאב קשש, יו"ר הצלה דרום הרב מיכאל הכהן שוורץ, מפקד תחנת משטרת אשדוד סנ"צ גבי דדון, יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן,  קב"ט עירית אשדוד אריה איטח, והתורמים הנכבדים משפ' סופר הי"ו.

את הערב הנחה יוסי ויסנשטרן, מנכ"ל 'איחוד הצלה דרום' והודה בשם הארגון, לרב הראשי רבי חיים פינטו על טרחתו לכבד את המעמד. ולמשפחת התורמים.

הרב הראשי רבי חיים פינטו בראשית דבריו הזכיר לשבח את ארגון 'איחוד הצלה דרום' הפועל ועושה רבות למען הצלת חיים במסירות רבה, ואמר: ששמח על התרומה החשובה של משפ' סופר למען הצלת חיים 'כשאני רואה שתורמים אופנוע ל'איחוד הצלה דרום' להצלת חיים זה כמו להכניס ספר תורה' אמר הרב פינטו. להצלת חיים יש ערך חשוב וזה דבר גדול מאוד כפי שמוזכר בתורה.

הביא בשם זקנו הצדיק רבי יאשיה פינטו זיע"א ביאור על הפסוק כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם מכל חטאתיכם לעסוק בצורכי ציבור זה דבר חשוב. בסיום, בירך את התורמים בברכה והצלחה, כן בירך בחביבות את מפקד תחנת משטרת אשדוד סנ"צ גבי דדון, את כל המתנדבים בשנה טובה וגמר חתימה טובה.

הרב מיכאל שוורץ יו"ר ומייסד הצלה דרום, סיפר על הזכות הגדולה של התורמים, שמהיום הם חלק מכל המקרים של הצלת חיים, ויש להם זכות גדולה.

יו"ר איחוד הצלה זאב קשש הודה לרב הראשי רבי חיים פינטו לתורמים ולאורחים הנכבדים. וציין שהאופנוע שנתרם היום ע"י משפחת סופר זה בנוסף לצי האופנועים הקיים בארגון "איחוד הצלה-דרום". הפעילות הברוכה של מתנדבי "איחוד הצלה" בדקות הקריטיות מאז התרחש אירוע החירום, מצילה חיי אדם מידי יום. במקרים של איבוד דם, אובדן נשימה, מחלות קשות, אירועים טראומתיים, במידה והחולה יקבל טיפול מהיר ומיידי, הסיכויים להצלת החולה או להפחתת הנזק הרפואי גדולים מאד. במידה והטיפול יתעכב, הוא יסכן את חייו של החולה/ הפצוע. לשם כך הוקם הארגון, לשם המטרה הזאת של הצלת חיים, מתנדבים החובשים ומקריבים את חייהם למען הצלת חיי הזולת ורווחתו.

רוכב האופנוע אשר בהכשרתו הרפואית הוא חובש או פראמדיק מגיע באמצעות האופנוע, מעניק טיפול רפואי ראשוני, מייצב את מצב הנפגע ומכין אותו לקראת פינוי לבית החולים באמבולנס שעושה את דרכו למקום. עלות קניית, אחזקה, תפעול וביטוח יחידת האופנועים הינה במימון "איחוד הצלה".

מיד לאחר מכן כובד הרב פינטו בגזרת הסרט של האופנוע החדש כאשר הרב פינטו מכבד יחד את סנ"צ גבי דדון, הרב עובדיה דהן יו"ר המועה"ד והקב"ט אריה איטח. בסיום, האורחים עברו לברכת לחיים וברכת שנה טובה מהרב הראשי רבי חיים פינטו.

את הערב סיכם נציג המתנדבים אברהם פורגס, שעמד מאחורי הצלחת הטקס המרגש בדברי תודה וברכה לרב הראשי הרב פינטו, יו"ר המועצה הדתית, יו"ר הארגון, למשפחת התורמים, למנכ"ל, לאחראי מתנדבים ארצי, למת"ח המשטרה, לקב"ט העירייה, למשפחת התורמים, ולכל המכובדים שהגיעו, בברכה שנזכה להיפגש רק בשמחות, אמן.

 יצויין כי למחרת הטקס השקת האופנוע אירע אירוע של התחשמלות באחד האולמות בעיר והמתנדב באמצעות האופנוע הנוכחי הגיע למקום תוך זמן קצר כדי להגיש עזרה מיידית לנפגע מהתחשמלות.
לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צפו: טקס מרגש של השקת אופנוע לאיחוד הצלה דרום

וידאו ותמונות - מקומי
 · אלעד: פועל נפצע בכביש הביטחון - תמונות מהזירה
דן אביב | יום שלישי י"ז בסיוון תש"פ
 
 · כתבה - חלוקת תנורי חימום לקשישים וניצולי שואה שקופאים מקור - תמונות ווידיאו
דן אביב | יום ראשון א' בטבת תש"פ
 
 · פתח תקווה: שריפה בארון חשמל בבית ספר - תיעוד מהשטח
דן אביב | יום ראשון י"א בתמוז תשע"ח
 
 · בני ברק: שלושה פצועים קל בפיצוץ גז בדירה - תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כונני 'איחוד הצלה' העניקו סיוע לפעוטה שחולצה מרכב נעול-תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כוחות כיבוי ואיחוד הצלה פעלו באירוע דליפת חומ"ס - תמונות
דן אביב | מוצאי שבת כ"ו בסיוון תשע"ח
 
 · תמונות: כשבוע לפני הגעת הרבבות - ההכנות במירון בעיצומן
| יום שלישי ט' באייר תשע"ח
 
 · יום העצמאות בתל אביב: טינפו דגלי ישראל בדם כמחאה נגד אכילת בשר - תמונות
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בתאונת עבודה באתר בניה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ד בניסן תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בראשו מפגיעת עץ בעבודת שתילה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ח בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר