חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צפו: מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד

צפו: מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד

יוזמה מקורית של חברת 'טמבור': מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד לכל אורכו לתועלת רבבות העולים מירונה, בקרב עסקני דרך המהדרין והאגודות השונות הפועלות לטובת רבבות העולים, הובעה הערכה רבה לצד הקריאה לציבור הרחב, לשמור על שבילי הגישה המסומנים, משום 'והיה מחניך קדוש'.

איתן וייצמן סמנכ"ל השיווק ב'טמבור' בראיון בנושא בקו הקולי של "חדשות 24", להאזנה חייגו 1900-50-2424


מאת:  כתב "חדשות 24"   יום רביעי י"ד באייר תשע"א
קישורים ממומנים** 2525 - תמונות ומבזקי חדשות און ליין**
קישורים ממומנים

יוזמה מקורית של חברת 'טמבור': מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד לכל אורכו לתועלת רבבות העולים מירונה

אם נדמה לרגע שכל היוזמות סביב מירון מיצו את עצמן, מגיעה חברת 'טמבור' או יותר נכון משרד יחסי הציבור ה'אפקטיבי' שלהם ומוכיח שהכל עוד אפשרי.

בצעד מקורי ומורכב ובשילוב ידיים של כל הגורמים הרלוונטיים צבעה החברה את דרך המהדרין העולה אל ציון התנא רשב"י, סומנה בצבע מיוחד למניעת טעות ומכשול, ויאפשר עלייה חלקה ורציפה עד לציון, וכל זאת בעזרת סימון צבע מקורי, איך אומרים שם ב'טמבור'? 'תראו מה שצבע יכול לעשות'!

דרך המהדרין סומנה לכל אורכה, החל מפתח החניונים ועד לרחבת הציון, כאשר מסלול הגישה נצבעה לכל אורכה בצבע מיוחד המלווה את העולים על למעלה ההר. את היוזמה המיוחדת הובילה חברת הצבע 'טמבור' החוגגת 75 שנים לפעילותה, בשיתוף עם כל הגורמים האחראים על סדרי ההילולא, כמו גורמי ההצלה וועד מושב מירון האחראית על שבלי המהדרין ותחומי היישוב, והאחראים המרכזים את מבצע מירון תשע"א.

כזכור, בשנים האחרונות זכו רבבות העולים לתיקון הגדול של הקמת דרכי המהדרין שנעשו ביוזמת עסקני מירון כהוראת גדולי הדור, בכדי למנוע מרבבות העולים לעבור בדרך המרכזית הרגילה המלאה בדוכני מכירות ובפעילות רבה ואינה מתאימה כלל לציבור החרדי, ואכן פעילות זו חוללה מהפך אדיר במתחם ההר כולו.

למרות זאת, בשנים האחרונות עקב שינויי תוואי דרכי המהדרין שוב ושוב והקמת מנהרת התנועה הראשית להולכי רגל, נוצר בלבול רב בין הדרכים, מה שגרם לא אחת לתקלות מיותרות גשמיות ורוחניות. בנוסף, גורמי ההצלה זק"א וכוחות הביטחון שנקראו להגיש סיוע בדרך המהדרין, מצאו את עצמם לא אחת בדקות ארוכות של חיפושים מיותרים, בכדי להגיע אל מיקום הקריאה המדויק, מה שהצריך שדרוג ושינוי דחוף.

בעקבות פניית עסקני דרך המהדרין ובשיתוף פעולה מיוחד של כל הגורמים הרלוונטיים, צבעה חברת 'טמבור' בהשקעת ענק את דרך המהדרין בצבע מיוחד לכל אורכה עד למעלה ההר, כאשר פס הצבע הרחב על כבישי האספלט ונתיבי הגישה, מלווה את העולים על לרחבת הציון. דרך המהדרין נצבעה וסומנה בפס כחול רחב ובולט, למניעת טעויות בין הדרכים.

לדברי מר איתן ויצמן סמנכ"ל השיווק של 'טמבור' "הפעילות הייחודית הינה חלק מיוזמות הפעילות הברוכות של החברה והתרומה לקהילה בסימן שנת ה-75 לפעילותה. 'טמבור' חשה גאווה וסיפוק על עשייתה ותרומתה לטובת רבבות באי ההילולא, המבטאת שוב ושוב את המסר שלנו 'מה שצבע יכול לעשות', לשנות ולהוביל בכל שעה ובכל מקום".

במהלך יום האתמול עם סיום פרויקט הצביעה, תדרכה המשטרה את גופי החירום בשטח הכוללים את המשטרה, איחוד הצלה וזק"א, על מיפוי אזורי הפעילות בהתאם לסימון החדש, כאשר גזרת ההר מסומנת מעתה בהתאם לדרכים המסומנות.
היוזמה המיוחדת הגיעה ממחלקת יחסי הציבור של 'תוצאות אפקטיביות', שניצחה על התיאום המורכב בן הגורמים, והוכיחה שיש מקום לקריאייטיב נכון גם ללא פרסום.

בקרב עסקני דרך המהדרין והאגודות השונות הפועלות לטובת רבבות העולים, הובעה הערכה רבה לצד הקריאה לציבור הרחב, לשמור על שבילי הגישה המסומנים, משום 'והיה מחניך קדוש'.
לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צפו: מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד

וידאו ותמונות - מקומי
 · כתבה - חלוקת תנורי חימום לקשישים וניצולי שואה שקופאים מקור - תמונות ווידיאו
דן אביב | יום ראשון א' בטבת תש"פ
 
 · פתח תקווה: שריפה בארון חשמל בבית ספר - תיעוד מהשטח
דן אביב | יום ראשון י"א בתמוז תשע"ח
 
 · בני ברק: שלושה פצועים קל בפיצוץ גז בדירה - תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כונני 'איחוד הצלה' העניקו סיוע לפעוטה שחולצה מרכב נעול-תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כוחות כיבוי ואיחוד הצלה פעלו באירוע דליפת חומ"ס - תמונות
דן אביב | מוצאי שבת כ"ו בסיוון תשע"ח
 
 · תמונות: כשבוע לפני הגעת הרבבות - ההכנות במירון בעיצומן
| יום שלישי ט' באייר תשע"ח
 
 · יום העצמאות בתל אביב: טינפו דגלי ישראל בדם כמחאה נגד אכילת בשר - תמונות
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בתאונת עבודה באתר בניה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ד בניסן תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בראשו מפגיעת עץ בעבודת שתילה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ח בטבת תשע"ח
 
 · ירושלים: אשפה ב'מחנה יהודה' עקב שביתת העירייה - תמונות
| יום שישי י"ח בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר