חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » אור סיטי נדל"ן מציגה: פרוייקט מגורים חדש בבני ברק

אור סיטי נדל"ן מציגה: פרוייקט מגורים חדש בבני ברק

חברת 'אור סיטי נדל"ן' משיקה פרויקט בוטיק של 38 דירות באזור רח' בעל התניא בב"ב, לכל דירה תוצמד חניה תת-קרקעית וכן מרפסת שמש ומרפסת סוכה. הפרויקט ייבנה במסגרת קבוצת רוכשים משודרגת שתגובש על ידי אור סיטי בבעלות אשת העסקים ענבל אור ותשווק בשיתוף פעולה עם חברת 'בית וגן', שבבעלות אלי רייסנר ומני רם.

מאת:  כתב "חדשות 24"   יום שלישי כ"ה באדר א' תשע"א
קישורים ממומנים** רוצה לטוס לאומן או לאוקראינה? **
קישורים ממומנים

חברת 'אור סיטי נדל"ן', המתמחה בייזום פרויקטים בנדל"ן וארגון קבוצות רכישה, יוצאת בפרויקט חדש בפאתי העיר בני ברק. המהלך נובע מרמות הביקוש הגבוהות לדיור בבני ברק ומהווה חלק מהמדיניות הכוללת של החברה לאתר קרקעות בלב אזורי הביקוש שבמרכז הארץ.  

הפרויקט נמצא בשיכון ג', ברח' גולומב פינת בעל התניא, אשר בגבול בני-ברק ורמת גן. בצמוד לו נמצאת שכונת קריית משה ומתחם מוסדות ציבור ובתי הכנסת שברח' חזון איש. הפרויקט יישא את השם 'פאתי העיר' ויכלול 38 דירות בסטנדרט גבוה, שייבנו ב-שני בנינים בני 6 קומות.

תמהיל הדירות בפרויקט יכלול דירות של 3-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, כאשר לכל דירה תוצמד חניה תת-קרקעית וכן מרפסת שמש ומרפסת סוכה.

הפרויקט פונה למשפרי דיור ולזוגות צעירים כאחד וייבנה במסגרת קבוצת רוכשים משודרגת שתגובש על ידי אור סיטי בבעלות אשת העסקים ענבל אור ותשווק בשיתוף פעולה עם  חברת 'בית וגן', שבבעלות אלי רייסנר ומני רם. לדברי רם, מחירי הדירות בפרויקט יהיו החל  מ- 1,180,000 שקלים לדירת 3 חדרים, ו-1,400,000 לדירת 4 חדרים, מחיר נמוך יחסית שאינו משקף את עליית המחירים המשמעותית בעיר הנמשכת בהתמדה בתקופה האחרונה.

הפרוייקט ייבנה במתכונת חדשה של "קבוצת רכישה משודרגת", אותה ייזמה חברת אור סיטי. השיטה החדשה דומה במרכיבים רבים לקבוצות הרכישה שאירגנה "אור סיטי נדל"ן" עד היום – קבוצת רוכשים שרוכשת את הקרקע ומקבלת עליה בעלות מיידית. אלא, שהשיטה החדשה גם מעלה במדרגה את רמת הביטחון של רוכשי הדירות, בכך שהיא מתחייבת למחיר סופי של הדירות ולמועד איכלוס מדויק - בתוך 16 חודשים מקבלת היתר בנייה.

"הפרוייקט ייבנה במתכונת של קבוצת רכישה 'משודרגת'", אמרה השבוע אור. "הרוכשים יקבלו גם הסכם ביצוע מקבלן מבצע, עם התחייבות לזמנים ולמחירי ביצוע, גם חוזה עם חברת ניהול שתנהל עבור הקבוצה את הפרוייקט, גם ליווי בנקאי וגם ערבות מהקבלן, שתחייב אותו לשלם קנסות על כל יום של איחור. והכל עדיין במחירים הנמוכים בכ-15 אחוז מהמחירים שדורשים היזמים והקבלנים. אם עד עכשיו טענו הקבלנים שקבוצות רכישה הן אכן זולות יותר, אך גם מסוכנות יותר – זו התשובה שאנחנו נותנים להם".

ההחלטה על שיווק הפרויקט התקבלה בחברה לאור הביקושים הגבוהים לדירות בעיר בכלל, ובפרט באזור הרחובות החדשים הרב לנדאו-בעל התניא.  אלו הפכו לאזור המבוקש ביותר בעיר, עקב תנופת הבנייה המשמעותית בו והנתק מהמולת מרכז העיר.

הדירות, שתוכננו ע"י האדריכל הותיק דניאל מועלם יהנוממרפסות שמש ומרפסות סוכה גדולות, לצד מפרט טכני עשיר שאינו מוכר בפרויקטים אחרים בעיר. הפרויקט כולו ילווה על ידי משרד עו"ד עמר, רייטר, ז'אן ושות', כאשר ההרשמה לפרויקט תהיה ביריד מיוחד שיתקיים בשבוע הבא בימים שלישי ורביעי באולם 'קינג דיויד' בעיר.

יצוין כי חברת 'אור סיטי נדל"ן בע"מ' עומדת מאחורי מאות יח"ד במגוון פרויקטים מובילים באזור המרכז, ביניהם "מגדלי הצעירים" בתל אביב ומגדל "ארו על הפארק" ברמת גן. בשנה האחרונה, השלימה החברה את מסירתם של שלושה בנייני מגורים באזור ר"ג וגבעתיים ועתידה למסור שישה מבנים נוספים בשנה הקרובה.
לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
4. דברים כהוויתם 7-3-2011 16:50
* יוני
הייתי ביריד והפתעתי הן מהמקצועיות של הפרויקט והן מהתכנון החכם הדירות אמנם לא גדולות אך מתוכננות כך שהגודל יותר ממספק והמפרט חבל"ז חבל שלא כולם לומדים מהם איך לתכנן דירה ולצייד אותה
3. דברים כהוויתם 7-3-2011 16:50
* יוני
הייתי ביריד והפתעתי הן מהמקצועיות של הפרויקט והן מהתכנון החכם הדירות אמנם לא גדולות אך מתוכננות כך שהגודל יותר ממספק והמפרט חבל"ז חבל שלא כולם לומדים מהם איך לתכנן דירה ולצייד אותה
2. קטן קטן. 2-3-2011 08:31
* שיף
הייתי אתמול ביריד בכנור דוד. קבלתי תכניות של דירות 3-4 חדרים קטנטנות. מטבחון אין שרותים ומקלחת בחדר ההורים הרבה דירות ללא מרפסת סוכה אין מרפסת בחדרי אמבטיה [איפה מכבסים?] רק 2 כווני אויר בקיצור התאכזבתי. המחיר המופיע[1.180] אינו כולל את ההוצאות והמחירון מתחיל ב-1.280.000 לדירות הפיצפוניות. למה?
1. נתונים לבירור 2-3-2011 08:20
* נחמן
מתוך בירור קצר ולא מעמיק 3 חדרים באזור ה50 נטו 1200 4 חדרים באזור 75 נטו כמוכ סביר להניח שיהיה 10 קמות בבנין אם מעלית שבת. אני חוזר נתונים אלו מבירור קצר על הקונה לבדוק אמיתות העניין.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » אור סיטי נדל"ן מציגה: פרוייקט מגורים חדש בבני ברק

וידאו ותמונות - מקומי
 · אלעד: פועל נפצע בכביש הביטחון - תמונות מהזירה
דן אביב | יום שלישי י"ז בסיוון תש"פ
 
 · כתבה - חלוקת תנורי חימום לקשישים וניצולי שואה שקופאים מקור - תמונות ווידיאו
דן אביב | יום ראשון א' בטבת תש"פ
 
 · פתח תקווה: שריפה בארון חשמל בבית ספר - תיעוד מהשטח
דן אביב | יום ראשון י"א בתמוז תשע"ח
 
 · בני ברק: שלושה פצועים קל בפיצוץ גז בדירה - תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כונני 'איחוד הצלה' העניקו סיוע לפעוטה שחולצה מרכב נעול-תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כוחות כיבוי ואיחוד הצלה פעלו באירוע דליפת חומ"ס - תמונות
דן אביב | מוצאי שבת כ"ו בסיוון תשע"ח
 
 · תמונות: כשבוע לפני הגעת הרבבות - ההכנות במירון בעיצומן
| יום שלישי ט' באייר תשע"ח
 
 · יום העצמאות בתל אביב: טינפו דגלי ישראל בדם כמחאה נגד אכילת בשר - תמונות
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בתאונת עבודה באתר בניה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ד בניסן תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בראשו מפגיעת עץ בעבודת שתילה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ח בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר