חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » הזמר האגדי יניב בן משיח כבש את כל הארץ
צילום: שלומי אזולאי

הזמר האגדי יניב בן משיח כבש את כל הארץ

גדול הזמר המזרחי דתי הזמר הא-גדי יניב בן משיח הופיע בחוה"מ פסח בכל רחבי הארץ מהעיר נתיבות שבדרום והמשיך לעיר כרמיאל שבצפון וסיים בחגיגות המימונה בעיר פתח תקווה שבמרכז.איש סוכנות "חדשות 24" מר שלומי אזולאי תיעד...

מאת: שלומי אזולאי - "חדשות 24"   יום חמישי כ"ד בניסן תש"ע
קישורים ממומנים** אומן**

אם למישהו היה קצה של ספק ולו הקטן ביותר אז עכשיו זה רשמי,הזמר האגדי יניב בן משיח אכן הוא גדול הזמר המזרחי דתי של מדינת ישראל שהופיע בכל חוה"מ פסח בכל רחבי הארץ ושימח אלפי אנשים נשים וטף וקירבם לאבינו שבשמיים ע"י קולו המרגש והסוחף.


הזמר יניב בן משיח הי"ו הופיע יחד עם ההרכב המוזיקלי החדש והמקצועי,נגנים מהשורה הראשונה והמובילים ביותר בארץ בניצוחו של מנהלו החדש אלי מלמד הי"ו שבא מתחום ההפקתי כמנהל ומעבד מוזיקלי שתחת ידיו הפיק אומנים רבים בארץ גם מהמגזר הדתי ואף החילוני. אגלה לכם כי שני תקליטיו המוצלחים של הזמר המשובח יניב בן משיח "לך בורא עולם" ו "שמע בני" הוקלטו באולפן המוזיקלי והמקצועי של מפיק העל מר אלי מלמד באולפני תהילה בעיר הקודש ירושלים.


כבר בשעות הערב של מוצאי חג הראשון של פסח נכחתי בהופעה מיוחדת במינה בעיר נתיבות שבדרום לצד מאות אנשים שהצטופפו וחיכו לבואו של גדול הזמר המזרחי דתי,הזמר יניב בן משיח. ואכן כבואו אל הפתח כל האולם רעש וגעש בשמחה כאשר הזמר יניב בן משיח החל לפצוח בשירה אלוהית לכבוד אבינו שבשמים.מאות אנשים נאלצו להישאר בחוץ מחוסר מקום,אך מארגני הארוע מר אבי דרעי,מר מנחם אפללו ומר יאיר דהן הי"ו הבטיחו לקהל הרחב כי בעתיד כי יהיו עוד ערבים יפים כאלו בעז"ה יתברך במקומות יותר גדולים ומרווחים וכל הקהל מחא כפיים והודה להם מקרב לב.בין הנוכחים הבולטים בערב זה היו איש עסקים שמעון בן חיים ולצדו יו"ר ארגון "חסדי יוסף" מר אלעזר בן דויד שבאו לחזות במופע מרהיב זה.


מיד למחרת,ביום רביעי הופיע הזמר יניב בן משיח בהיכל התרבות המפואר בעיר כרמיאל שבצפון לצד מאות אנשים בהפקתם של מר משה מלכה ומר משה אלפאלס הי"ו שאירגנו לבאים קונצרט מושקע ביותר . ביום השני של חוה"מ פסח הייתי בבירת השרון,העיר היפה נתניה המכונה גם "עיר היהלומים" השוכנת במרכז הארץ בהופעה מיוחדת במינה שאירגן הארגון התורני הנפלא "אל המעיין" ומאות בני נוער פקדו את האולם הרחב בכדי לצפות בגדול הזמר המזרחי דתי,הזמר יניב בן משיח אף שלא הודבקה מודעה אחת בעיר.וכל הקהל עמד על רגליו ורקד משמחה ויצא מגדרו לשמע שיריו המרגשים והיפים של הזמר האגדי יניב בן משיח הי"ו .


במוצאי שבת קודש חוה"מ פסח המשכתי את מסעי והוזמנתי למרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב" שציין שמונה שנים להיווסדו לערב ענק של מוזיקה משובחת מפי גדול הזמר המזרחי דתי ,מי אם לא הזמיר האלוהי יניב בן משיח שנתן הופעה יוצאת מגדר הרגיל למעלה  משעתיים רצופות עם להקתו החדשה והמורחבת ושימח את מאות הצעירים שבאו לחזות במופע נדיר ומיוחד זה.את האירוע אירגן מנהל מרכז הצעירים "ילדי שגיא ויעקב" ומזכה הרבים הרב אילן גוזל היקר הי"ו שדואג למזון רוחני ותורני לבני הנוער ועורך הילולות וכנסי התעוררות לתושבי העיר אשדוד והסביבה .


את סיום המסע חתמתי בחגיגות המימונה במרכז ארץ בעיר המיוחדת של הזמר יניב בן משיח הלא היא פתח תקווה הוותיקה והיפה,לצד מופלטות באוויר עם חמאה ודבש וכל מיני דמיטב לקול צלילי הזמר המשובח יניב בן משיח,ממש גן עדן עלי אדמות.הקהל עמד על רגליו ושר בשמחה עצומה ומרגשת ביחד עם הזמר יניב בן משיח.בהמשך הערב הנפלא עלה לקידמת הבמה ילד קטן ומתוק ויחדיו שר מילה במילה עם גדול הזמר המזרחי דתי הזמר הא-גדי יניב בן משיח הי"ו וריגשו  את הקהל עד דמעות .


נאמר יישר כוח עצום למזכה הרבים הזמר יניב בן משיח שמכתת רגליו בכל יום וליל על מנת לשמח את עמו ישראל בקולו הנדיר והמדהים  ומקרבם לאבינו שבשמיים – בן פורת  יוסף בן פורת עין , יהי רצון שתעלה מעלה מעלה  ושתראה תמיד ברכה ושפע עד בלי די במעשה ידיך .


כמו כן נאמר תודה גדולה ומיוחדת למנהל המוזיקלי מר אלי מלמד הי"ו ולנגנים המוכשרים :אילן לב,אריאל אוחיון,דימטרי בידאני,אשר שמואלי,שאלתי היקר,אילצ' דויד וכמובן לאורן סאונד היקר שדואג שתמיד נשמע את הזמר הגדול יניב בן משיח ולהקתו באיכות מצוינת ומשובחת. כמו כן תודה מיוחדת ומרגשת לרעייתו של הזמר יניב בן משיח ,יעל הי"ו, שתומכת בו תמיד ועוזרת לו בכל דרכיו "תבורך מנשים יעל",אשרייך ואשרי חלקך ומה נעים גורלך. כמו כן לבני משפחתו היקרים שמלווים תמיד את הזמר יניב בן משיח למר שלמה בן חמו,השפיץ מספר אחד של מדינת ישראל ולאשתו אשת רב הפעלים,ולבעל חברת השכרת הרכב מר שלמה פרץ היקר ולבני משפחתם.כמו כן לראש עיריית נתיבות מר יחיאל זוהר, מארגני ומפיקי הארוע המיוחד בנתיבות חברי מועצת העיר מר יאיר דהן ומר בנימין פרץ,מר מנחם אפללו, מר אבי דרעי ומשפחתו היקרה הי"ו,יו"ר המתנ"ס מר רון שטרן,מנהל המתנ"ס הגברת סימה כהן,ולאיש העסקים היקר מר שמעון בן חיים ולניר אנקונינה הי"ו,מפיקי הארוע בעיר כרמיאל שבצפון מר משה מלכה ומר נתנאל פאלאס היקרים,לארגון החשוב והנפלא "אל המעיין" שיזם ואירגן את הארוע בעיר נתניה, מנהל מרכז הצעירים "ילדי שגיא ויעקב" מר אילן גוזל היקר הי"ו ולחברי עיריית  אשדוד היקרים שהפיקו את המופע המוזיקלי הענק שהתרחש בעיר אשדוד,כמו כן לחברי עיריית פתח תקווה ולכל מי שעזר ותמך בכל רחבי הארץ בהופעות של גדול הזמר המזרחי דתי הזמר האגדי יניב בן משיח מי יתן ויתגשמו כל משאלות ליבכם לטובה ממני בהמון אהבה והערכה שלומי אזולאי . הנה גלריית תמונות מרשימה ובלעדית לקוראי חדשות 24 ממספר במות במוקדים שונים שהתרחשו בחוה"מ פסח






















































































לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
תגובות קודמות: 1 - 2 - 3 -
53. אתה האבא אני הילד 21-6-2011 16:04
* יוסי ע
שיר עולמי כובש ומרגש יניב אתה יין שמשתבח עם השנים ולא יורד מהמפה ולא תרד מהמפה לעולם אוהבים אותך
52. ויצמן 22 30-6-2010 22:04
* יניב בן משיח התותח
יני היתה הצלנו בבר מיצוה של דניאל הרוני ואתה שר הי יפי בעולם ואין עוד כמוך יניב חולי עליך
51. ל 39 כנסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס 30-5-2010 21:04
* סגירת מעגלי רדיו..
תגיד לי במקרה השם האמיתי שלך הוא מתחיל באות א' והמשפחה שלך באות נ'??? זה היה שאלת תם.


ועכשיו ניגש לעניין:

יודע מה בוא נגיד שהכל על הפנים.... (לשיטתך כמובן) יש לך בעייה עם זה??? מה אתה מקנא? לא? אז מה אכפת לך שהכל על הפנים (כמובן לשיטתך) מציק לך שאנשים נהנים ואתה אוכל את עצמך כל הזמן..?

שמע תראה היתי מציע לך לקבוע תור לפסיכייאטר המחוזי ולשתף אותו בבעיותך...

האתר 2424 אינו פורום לפסיכים/חולי נפש וכד'...

המון המון הצלחה!!!
50. אין על יניב בן משיח התותח 19-5-2010 23:02
* משפחת דרעי שוקדה
חולים עליך אתה זמר תותח אנחנו משוגעים עליך אתה עושה לנו שמח בלב שתמידב תשמח את כל עם ישראל אתה מושלם חיים שלי
49. אין על יניב בן משיח התותח 19-5-2010 22:56
* משפחת דרעי שוקדה
אין על יניבוש זמר מספר אחד בעולם חולים עליו ואוהבים אותו מתים עליך
48. נמאס ממנו תחליפו דיסקט כבררררררררררררררררררררר 19-5-2010 22:09
* מה לא ברור?
כל הזמן יניב יניב דייייייייייייייייייייייי ראבק חבורת משועממים נמאסתם לכו להתאוור ולשמוע זמרים אחרים עם ביצועים פי מיליון ממנו כל היום אותו אחד לא נמאס?

אני מכיר מישו שרק שומע את הכל שלו מקבל בחילה... דיייייייייייי
47. תגובה ל42 28-4-2010 23:23
* משה
אני מבין שחשובה לך התורה
אך השאלה איך כבודו מיישם את זה כי אני רואה שגל לך יש זמן לתגובות ולהטיף מוסר...
דרך האינטרנט הקדוש......ובכלל מה אתה מבזבז זמנך בגלישה באינטרנט לך תגלוש באיזה מסכת.....
46. מלך יש רק אחד והוא הקב"ה.......................... 28-4-2010 02:14
* משתוללים סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
בנאדם היום פה ומחר בקבר!!!

נא להרגע ולהכנס לפרופורציות..

מעניין כמה הזמר המהולל משלם ליחסי ציבור...

מה גם שאני בכלל לא אוהב את הכל הצעקני שלו שכבר מזמן נמאס.
45. מכיר את יניב 27-4-2010 01:34
* שלום אהרון
אז יניב התחיל כחובבן בישיבה ושר על המיטה שירי שריף ועופר לוי בזמנו על מקל של מטאטא וזה סיפור שהחברים מהישיבה יעידו וזה לזכותו היתגלמות המושלמת של כח הרצון עזבו שר יפה או צורח. בתור מוסיקאי זעום אני יכול לומר. לאשר .ורק להוסיף לקודמיי הנחמדים שיניב חוץ מזה שאתה שר יפה מאוד אלא גם שאתה מקצועי חנון שמביא את הדבר האמיתי ובדיוק בזמן לאורך כל המוסיקה ועם הלהקה המצליחה והמדהימה שכולם אחים אבידני עושים עבודה מקצועית עם חזרות טלפטיות אקראיות שיוצרות מוסיקה איכותית ביותר גם בחסידית וגם במזרחית יניב מלה קטנה מלב מעריך ומבין. פעם היית מאיר פנים יותר ובטור אחד עם עין חדה שלא קונה כל חיוך שלך פעם החיוכים היו אמיתיים ולבביים יותר היום כנראה ששבעת ממעריצים ומלקקים אבל עם כל ההבנה חיוך אמיתי והיתייחסות רגעית אמיתית לכל אוהד תוכל להוסיף עוד אירוע ליומן בלי להיתאמץ וגם שם טוב יותר ולא שניפגעתי מאיזו סיטואציה להיפך אני רק מעריך קח אתזה בטור טיפון. ואלה שמשמיצים אותך פה הם ליטאים או מתחזים לאשכנזים אז עזבו אותכם מתארים יניב טוטח על ורק שימשיך לשמח אותנו ואני רוצה אותו אצלי בחתונה ואם הצלחתי ע"י כתבה זו להוזיל תמחיר אז הצלחתי חח אני עדיין תימני עם אינטרס אישי יניב חכה עד שתבוא הצלע החסרה שלי ואנלא אחסוך כסף כדי להזמין אותך עם הזמר העולמי יחודי משה צדוק שגם מוקיר ומעריך את היצירות שלך יחד עם גדולי הזמרים בארץ ובעולם אפי לובין אמר זאת בהשוואות למיניהים בביקורות על סוגי מוסיקה בקיצר כשיבוא השידוך שלי ניתראה כולנו תחת קורת גג אחת או תחת כיפת השמים כך שיהיה מספיק מקום גם למעריצים אבל בלי כיבוד כבד. שלכם שלום אהרון. אנלא מכיר תכתב אז סורי על הבורות בנושא
44. שלומי אזולאי מספר אחת 26-4-2010 18:19
* ירון
שלומי אזולאי מספר אחת.נקודה וכל מילה מיותרת.
43. אבי דרעי ויניב בן משיח 23-4-2010 09:41
* יאיר חדד
צמד חמד של זוג חברים שאוהבים באמת תמשיכו לעשות חייל כל אחד בחלקו
42. מעניין 23-4-2010 08:55
* ישראל
לכל החברה שהתכתבו באתר משעממם לכם?
לכו ללמוד תורה יותר טוב מאשר להעריץ זמר שאין אפס הוא תותח אבל זה לא העיקר בחיים העיקר זה ללמוד תורה ולעשות נחת רוח לקב"ה ולא להגיב באינטרנט...באמת...תחשבו על זה.....
41. זה צלם לימי הולדת 22-4-2010 21:05
* אושי קרומן
והכתבה הנ"ל על הפרצוף איפה למדת תחביר
מר אזולאי אתה מזכיר לי את השוטר אזולאי אולי אתה מגלם בכתבה את ידיעותיך הנילוזות יליצן כל התגובות הם שלך
וחבל שאתר מכובד כ"כ לא לוקח כתבים טובים כמו אבי בוזגלו או עמירם בן לולו .
40. התמונות מצוינות 22-4-2010 01:34
* גיא
טרומן יא גמור התמונות והכתבה פשוט

מצוינות יא קנאי. חסר לך לדבר על שלומי

ויניב הם עושים עבודת קודש - יא טרומן -

איזה חתיכת שם דפקת לעצמך.
39. תמונות על הפנים 21-4-2010 12:19
* אושי קרומן
והצלם הזה מכניס לעצמו פירגונים עד בלי די
38. שלומי אזולאי משוגעים עליייייייייייך 21-4-2010 01:09
* סימה
שלומי חולים עלייך כאן בצפון ותמיד תמיד

נהנים לקרוא את כתבותיך היפות והתמונות

המהממות ואנו יודעים שאתה נמצא תמיד עם

יניב ומסייע לו אז תמסור ליניב שימשיך

בשירתו הנפלאה כי בזכותו אנו מתחזקים

לה\' ושלא יתייחס לקנאים ממני באהבה

סימה מטבריה. דרך אגב מתי אתם מגיעים

אלינו ??? מחכים לכם בטירוף !!!
37. יניב בן משיח אתה תותח 18-4-2010 07:57
* ישראל
יניב אנו רוצים לברך אותך שתמשיך להיות מס 1 בעולם זמר ענק וכול הכבוד לשלומי אזולאי על העבודה הנפלאה שמתעד ארועים ברמה גבוהה ויישר כח לאבי דרעי מנתיבות על הפקת ארועים ברמה כל ארוע בצבע
36. יניב בן משיח זמר מספר 1 18-4-2010 07:50
* אבי דרעי
חבל לכולם על הזמן יניב בן משיח מספר 1 זמר ששר מהלב והנשמה עם יכולות קוליות נדירות לא נותר אלה לברך שימשיך כך ויעלה מעלה ימותו הקנאים
35. חבורת סהרורים 16-4-2010 01:06
* איכססססססססססססססססססססססססססס
כל תמונה מאשרת את דברי.

יניב זמר מס\' 1??? קול מסריח וצורם לאוזן כאילו יש לו איזה ליחה בגרון איכסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

מה גם שהוא בכלל לא דתי.. ולא מתאים לדתיים
34. יניב מלך העולם 15-4-2010 14:09
* אבי
היום כולם יודעים שיש זמר ויש זמר אבל זמר ששר מן הלב בעוצמה עם יכולות קוליות זה אך ורק יניב בן משיח וישר כח לשלומי אזולאי שעושה עבודה מבורכת ומתעד ארועים בצורה טובה
תגובות קודמות: 1 - 2 - 3 -
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » הזמר האגדי יניב בן משיח כבש את כל הארץ

וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו
 · צפו בוידאו: אנשי תעשיית המוזיקה הגיעו לשלום זכר!
| יום שלישי י"ד באב תש"פ
 
 · האזינו לרימיקס: הסינגל הפורימי של דייויד טויב "תמחה את זכר עמלק"
| יום שישי י' באדר תש"פ
 
 · פורים תש"פ: שיר חדש לדייויד טויב - "תמחה"
| מוצאי שבת ד' באדר תש"פ
 
 · להאזנה: ר' פנחס שיינברגר מארח את הזמר מנדי וייס - "להודיע"
| מוצאי שבת ד' באדר תש"פ
 
 · צפו: יוסף חיים שוואקי בסינגל חדש - "חזור בך"
| יום חמישי ח' בתמוז תשע"ט
 
 · האזינו: בני פרידמן שר בדנסקי – “כי יעקב”
| יום חמישי ח' בתמוז תשע"ט
 
 · צפו בקליפ: ‘הרחמן’ - גרטנר שר, מונה ניצח ו’מלכות’ השלימה את ההרמוניה!
| יום שישי ט"ו באב תשע"ט
 
 · צפו בוידאו: שלום פורת מארח את אבי מן ל”ברכה שביעית”
| יום שישי כ"ט באב תשע"ט
 
 · להאזנה: ענקי הזמר החסידי השאירו “טביעת אצבע” על אלבום מוסיקלי
| יום שני ב' באלול תשע"ט
 
 · “מרים אותי תמיד”: הלהיט החדש מבית מדרשו של רולי דיקמן
| יום חמישי ה' באלול תשע"ט
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר