חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » ההכנות לקראת ל"ג בעומר מתחילות כבר עכשיו

ההכנות לקראת ל"ג בעומר מתחילות כבר עכשיו

אם אתם תוהים מה לל"ג בעומר שחל בעוד כחצי שנה לחנוכה, אז אין קשר. אבל ההיערכות למניעת תקלות ובעיות מתחילה כבר עכשיו • "על הגופים העוסקים באירועי ל"ג בעומר ובראשם משרד התיירות להיערך השנה מוקדם מהרגיל בשל העובדה של"ג בעומר חל במוצאי שבת"

מאת: אברהם ברגמן - "חדשות 24"   יום חמישי כ"ג בכסלו תש"ע
קישורים ממומנים** בעל עסק פרסם כאן וקבל חשיפה לאלפי גולשים **
קישורים ממומנים

אתמול (יום רביעי) נפגש ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס עם שר התיירות מר סטס מיסז'ניקוב כחלק מההיערכות לקראת אירועי ל"ג בעומר שנה זו, אשר בשל היותו חל במוצאי שבת, ולאור לקחי העבר, ישנה סבירות גבוהה לבעיות וקשיים רבים שאינם יכולים להיווצר כאשר ל"ג בעומר חל באמצע השבוע.

כזכור בשנה שעברה עסק חה"כ הרב מוזס רבות בענין, קיים פגישות רבות וסיורי שטח עם שר התיירות ואנשי משרדו, עם הפיקוד הבכיר של המשטרה ושאר אנשי העוסקים בענין, כל אחד בתחומו, והיה שותף להסקת המסקנות מכשלי העבר. ואכן לאור התארגנות מוקדמת של כל הגופים הנוטלים חלק באירועי מירון, החל במערך ההסעות האדיר וכלה באנשי ביטחון השטח, ואנשי הסדר האירגון, וכמובן בעזרת בורא עולם, אירועי מירון הוכתרו בהצלחה רבה.

בפגישתו עם שר התיירות אמר הרב מוזס כי "על הגופים העוסקים באירועי ל"ג בעומר ובראשם משרד התיירות להיערך השנה מוקדם מהרגיל בשל העובדה של"ג בעומר חל במוצאי שבת".

בפגישה הועלו הצעות ונדונו הדרכים בהם יש לפעול ולתת עליהם את הדעת, כבר עתה, איך לשחזר את ה"הצלחה" של אירועי השנה שעברה, וביתר שאת איך להיערך כראוי כך שאירועי ל"ג בעומר השנה יעברו בשלום על מאות אלפי המתפללים, ובדרכים העולות מירונה תזרום התנועה הציבורית והפרטית בצורה חלקה, על אף הזמן הקצר אשר יעמוד לרשות המתפללים בשל העובדה כי מערך ההסעות יחל רק עם צאת השבת, שעות רבות מאוחר יותר מבכל שנה.

ח"כ הרב מוזס הזכיר לשר התיירות את העובדה כי גם לפני שלוש שנים, בשנת תשס"ז, חל ל"ג בעומר במוצאי שבת, והבוקה ומבולקה היו רבים. וכי גם כאשר ל"ג בעומר חל ביום שישי הכשלים היו פחות או יותר זהים. "כאשר השעות העומדות לפני הבאים למירון מצומצמות ומתמקדות בשעות ספורות כמו מוצאי שבת, על ההערכות להיות שונה, מקיפה יותר ומוקפדת על מנת שלא יהיו ליקויים ולא יהיה עלינו להקים בדיעבד ועדת מעקב ובדיקה" אמר. הרב מוזס אף הציע הצעות קונקרטיות ומעשיות האמורות להקל על אלפי המגיעים, ויתרמו להשלטת הסדר בציון הקדוש ובדרכים המובילות אליו.

שר התיירות נענה לבקשת הרב מוזס ואמר כי אכן, הדברים יובאו לפני הצוותות שהונחו להכין את אירועי ל"ג בעומר וכי  יזרז את קביעת הכללים לביצוע על ידי כל גורמי השטח, תוך שימת דגש על הבעייתיות העלולה להיות בשנה זו. לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » ההכנות לקראת ל"ג בעומר מתחילות כבר עכשיו

וידאו ותמונות - פוליטי
 · ירושלים: המועמדים לראשות העיר באמירת הסליחות - תמונות
| יום ראשון כ"ב באלול תשע"ח
 
 · הבחירות בפתח: צפו בפאנל הסוער עם האסטרטגים שמאחורי המועמדים לראשות העיר
| יום רביעי י"א באלול תשע"ח
 
 · ירושלים: השרים דרעי ובנט בסיור משותף בבית הספר 'שתילים' - תיעוד
יוסי אייזנשטיין | יום חמישי כ"ט באייר תשע"ז
 
 · השר יעקב ליצמן נצפה בדקות האחרונות בציון הרשב"י במירון - תמונות
| יום חמישי ט"ו באייר תשע"ז
 
 · רבנים שרים ואישי ציבור בהלווית הגב' אסתר דרעי ע"ה - תמונות
| יום שישי ט' באייר תשע"ז
 
 · תמונות: בטדי נערכים להגעת האלפים מחר - תיעוד מההיערכות
| יום רביעי ט"ז בניסן תשע"ז
 
 · יו"ר וועדת הכספים ח"כ משה גפני בסיור במעלה עמוס - גלריה
יוסי אייזנשטיין | יום חמישי י"ח באדר תשע"ז
 
 · חבר הכנסת ישראל אייכלר בסיור בעיר ערד - גלריה
יוסי אייזנשטיין | מוצאי שבת כ"ב בשבט תשע"ז
 
 · תמונות: מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן - נהירת אח"מים למעייני הישועה
| יום ראשון ב' בשבט תשע"ז
 
 · ח"כ מלכיאלי בביקור במוסדות 'כאייל תערוג' בירושלים - תמונות
יוסי אייזנשטיין | יום ראשון כ"ד בטבת תשע"ז
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר