חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » כתבה ותמונות: פעילות בינלאומית בארגון "יד אליהו לזולת"

כתבה ותמונות: פעילות בינלאומית בארגון "יד אליהו לזולת"

השבוע התקבלה במוקד החסד של ארגון ''"יד אליהו לזולת" הודעה בדבר קשיש שנפל נחבט ונפצע בעת ביקור משפחתי בצרפת. הקשיש פונה לבית חולים מקומי לקבלת טיפול רפואי כשבמהלכו נותח ארוכות. בתום הטיפול, ביקש הקשיש להמשיך את תהליך השיקום קרוב לביתו ומשפחתו בישראל,

 בשיתוף מיוחד של ארגון יד אליהו לזולת וחברת מדאסיס הטסות רפואיות, על אף סגר האווירי, הוטס צוות רפואי מיוחד לליווי הקשיש ממיטתו בבית החולים ועד להגעתו למרכז רפואי בישראל,

בעת הנחיתה המתין אמבולנס מיוחד המותאם לקשישים ושורדי שואה של ארגון יד אליהו לזולת והאדון הובל להמשך טיפול רפואי בבית החולים.

 מבצע זה מצטרף למבצעים מיוחדים נוספים של  ארגון "יד אליהו לזולת" המסייעים לעשרות אלפי קשישים ושורדי שואה בכל רחבי הארץ והעולם.

מנכ"ל מדאסיס, משה גרוסברגר, מסר: שיתוף הפעולה עם ארגון "יד אליהו לזולת'''' מוכיח עצמו פעם אחר פעם כמציל חיים עבור קשישים ושורדי שואה הזקוקים לסיוע. אני שמח על שיתוף הפעולה התמידי עם הארגון שהוכיח במקרה זה ובמקרים רבים אחרים את תועלתו ונחיצותו לציבור הקשישים.

 זאב טפר יו''''ר ארגון יד אליהו לזולת מסר: "זו זכות גדולה לקחת חלק בפעילות חובקת עולם שכזו. הארגון חרט על דגלו לתת מענה לכל קשיש בכל מקום ובכל זמן ולכך נחתור תמיד.

צילום: דוברות ''יד אליהו לזולת''   יום שני ו'''''''&
  © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » כתבה ותמונות: פעילות בינלאומית בארגון "יד אליהו לזולת"
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר