חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » גם השנה: מירון ממוספרת וערוכה להגעת הרבבות - תמונות

גם השנה: מירון ממוספרת וערוכה להגעת הרבבות - תמונות

במירון ערוכים לקליטת רבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י בימי ל"ג בעומר. צוותי הלוגיסטיקה של איחוד הצלה תלו ביממה האחרונה ברחבי מירון למעלה מ-850 שלטי מספרי אזורים בלמעלה מ-100 מיקומים שונים.

ידידיה חזן מנהל מערך שיבוץ המתנדבים באיחוד הצלה במבצע ל"ג בעומר מסר: "מאות מתנדבי איחוד הצלה מכל רחבי הארץ, יפעלו במשמרות סביב השעון ויטלו חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי". 

כמו כן תתוגבר הפעילות במרפאת חסדי שבתאי (שפעילה מידי שבת ע"י רופא נוכרי) בשבת שלאחר ל"ג בעומר עקב הצפי של שהות אלפים במירון לאור הסמיכות של השבת להילולה בל"ג בעומר.

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה מסר: "בשנים האחרונות לצערנו היינו עדים לתאונות דרכים קשות שנגרמו כתוצאה מעייפות הנהגים השבים לביתם ממירון. חובה לנקוט במשנה זהירות, ובמקרה של עייפות יש לעצור בצד הדרך במקום בטוח ולא לקחת סיכונים מיותרים, הקריאה מופנית גם לנוסעי התחבורה הציבורית לשמור על קשר שיחה עם הנהג, לעקוב אחר רמת עירנותו ולא להסס להציע עצירה למנוחה בעת הצורך".

ראש אגף מבצעים באיחוד הצלה דוד קריספל סיפר:  "כתוצאה מהצלחת המיזם בשנים עברו, הוצבו גם השנה על ידי איחוד הצלה במתחם ההר למעלה מ-850 שלטי מספרי איזורים שנתלו בלמעלה מ-100 איזורים במירון מה שצפוי לסייע רבות להגעה מהירה של החובשים לפי הפניות שהתקבלו עם מיקום מדויק. כמאה אופנולנסים, עשרות רכבי שטח, ואמבולנסים. תוך סיוע של רופאים שיתנו מענה מיידי למקרי החירום בשתי מרפאות איחוד הצלה שיוקמו במירון".

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום שני ט"ו באייר תשע"ט
   


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » גם השנה: מירון ממוספרת וערוכה להגעת הרבבות - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר