חדשות 24 » אומן » צפו: באומן המושלגת נערכים לשבת חנוכה - תמונות

צפו: באומן המושלגת נערכים לשבת חנוכה - תמונות

כמידי שנה אלפי איש ישהו במהלך חג החנוכה ובשבת חנוכה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה. בחברת הנסיעות 'אומן אקספרס' השלימו את ההיערכות לתגבור מערך הנסיעות משדות התעופה באוקראינה לעיר אומן ברכבים מהירים ובאוטובוסים ממוזגים ונוחים. באיחוד הצלה סניף אומן ואוקראינה נערכים למתן מענה רפואי לכל מקרה רפואי שיידרש.

ישראל סטאריק ראש הצוות של איחוד הצלה באומן סיפר: "בימים האחרונים טופלו באומן מספר מקרים של חבלות ופציעות, שברים, ובעיות נשימה עקב מזג האוויר החורפי והשלגים. צוותי הרפואה של איחוד הצלה באומן הונחו להיות עם ציוד רפואי בבתי הכנסת בציון הקדוש ובמניינים שייערכו במלונות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל לרגל חג החנוכה ובשבת חנוכה"

אלקנה לוי סגן ראש סניף איחוד הצלה באומן מסר כי "מוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה יתוגבר לרגל חג החנוכה ובכל מקרה חירום רפואי חייגו 063-800-1221 (מספר מקומי באוקראינה) ומוקד איחוד הצלה יזניק מיידית את צוותי הרפואה הקרובים ביותר למיקום האירוע".

הלל כהן מנהל איחוד הצלה מרחב אוקראינה ציין כי הפרמדיקים והחובשים יוכלו להשתמש בציוד הרפואי שנמצא בכל ימות השנה בארונות ציוד העזרה ראשונה בהם ישנם גם מכשירי ההחייאה שהותקנו בכניסות לציון רבי נחמן מברסלב ובקברי הצדיקים ברחבי אוקראינה.

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים וממליצים להצטייד מראש בביגוד חם עקב מזג האוויר החורפי והמושלג. וכמו כן לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בכדי למנוע החלקה על הקרח והשלגים.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום רביעי י"ג בכסלו תשע"ט
 







 






© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"



לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » אומן » צפו: באומן המושלגת נערכים לשבת חנוכה - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר