חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » 1,096 ימים גלעד שליט מוחזק בשבי בעזה
גלעד שליט, שלוש שנים ועדיין לא חזר גלעד שליט, שלוש שנים ועדיין לא חזר
צילום: משרד החוץ, עריכה: חדשות 24

1,096 ימים גלעד שליט מוחזק בשבי בעזה

היום, שלוש שנים לחטיפתו של החייל גלעד שליט, השבוע ביום שלישי מטה המאבק למען גלעד שליט חסם את העברת הסחורות לרצועת עזה במחאה על אי פעילות ממשלת ישראל למען חזרתו של גלעד הביתה בריא ושלם. בתחילת השבוע אביו של גלעד, נועם שליט, הגיע לישיבת סייעת יהדות התורה והתרגש מאוד כאשר סופר לו שתינוקות של בית רבן נושאים תפילה לשחרורו של גלעד.

מאת: אברהם ברגמן - "חדשות 24"   יום חמישי ג' תמוז תשס"ט
קישורים ממומנים** ישועות בעמוקה **
קישורים ממומנים

שלוש שנים של סבל, געגועים, תחנונים וגיחות לכל מקום בארץ ובעולם למען שחרורו של גלעד שליט עברו על הוריו של גלעד שליט.

גלעד שליט רב טוראי בחיל השריון שירת בגדוד 71 של חטיבה 188 נחטף בבוקר יום ראשון 25 ביוני 2006 - כ"ט בסיוון תשס"ו לאחר שחוליה של פעילי טרור מארגון החמאס תקפה את הטנק בו שהה, במהלך התקיפה נהרגו, חייל ומפקד מצוות הטנק, ועוד ארבעה חיילים ששהו במוצב הסמוך.

משפחתו של גלעד הפכו עולמות למען שחרורו של גלעד שליט, ונראה כי הם הספיקו להכיר מקרוב את המשפט "ממשלת ישראל עושה הכול למען שחרורו של גלעד הביתה" אותו שמעו גם מראש הממשלה הקודם, מר אהוד אולמרט.

שנה לאחר חטיפתו של גלעד שליט שחרר ארגון החמאס קלטת בה נשמע קולו של החייל גלעד שליט.
"אני החייל גלעד, בן נועם שליט, הכלוא אצל כתאב אל-שהאיד עז-אדין אל-קסאם. אמא ואבא, אחותי ואחי, חבריי בצה"ל.  אני מוסר לכם מתוך הכלא דרישת שלום ואת געגועיי לכולכם. עברה עליי שנה שנה שלמה בתוך הכלא, ועדיין מצבי הבריאותי מדרדר ואני חייב לאישפוז ממושך בבית חולים.
"אני מצטער על חוסר ההתעניינות של הממשלה הישראלית וצה"ל בעניין שלי, ואי היענותם לדרישות כתאב אל-קסאם. זה ברור שהם חייבים להיענות לדרישות אלו בכדי שאני אשתחרר כבר מהכלא ובמיוחד שאני הייתי במבצע צבאי מתוך הוראה צבאית, ולא הייתי סוחר סמים.
"וכמו שיש לי הורים, אמא ואבא, גם לאלפי העצירים הפלשתינים יש אמהות ואבות שחייבים להחזיר להם את בניהם. יש לי תקווה גדולה בממשלתי שתתעניין בי יותר ותיענה לדרישות אל-מג'האדין. הרב"ט גלעד שליט".
כשבוע לפני ה 1,000 ימים של גלעד בשבי, הוריו של גלעד יחד עם  החברים למען גלעד והמוני אזרחים וחברי כנסת, הקימו מאהל מול בית ראש הממשלה במחאה על אי שחרורו ואי קיום ההבטחות של מדינת ישראל לשחרורו. "ממשלת ישראל עושה הכל" כבר אמרנו?

בתחילת השבוע הגיע נועם שליט אביו של גלעד לישיבת סייעת יהדות התורה שהתכנסה לישיבתה השבועית, לאחר שלאחרונה פנה אל ח"כ הרב אורי מקלב וביקש כי לקראל מלאות שלוש שנים לחטיפתו של גלעד הוא מבקש להופיע לפני סייעת יהדות התורה.
במהלך הפגישה סיפר נועם שליט לנוחכים על המגעים האחרונים שהיו לו עם הגורמים השונים העוסקים בנושא זה בארץ ובחו"ל ועל הפעולות הנעשות כדי להביא לשחרור בנו.

הוא התרגש מאוד כאשר סיפר לו יו"ר הסיעה הרב מוזס כי "תינוקות של בית רבן נושאים תפילה ואומרים תהילים לשחרורו של בנך גלעד בן אביבה".

חברי הסיעה מסרו לו כי בכוונתם להעלות את הנושא בפגישתם עם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, האמורה להתקיים בשבוע הקרוב, ועודדו את נועם ומשפחתו במאבקם למען שחרורו של גלעד והדגישו כי "גדולי ישראל והציבור החרדי כולו עומדים מאחוריו ותומכים בהם במאבק ומתפללים לשחרורו המהיר של גלעד".

ביום שלישי השבוע הופצו שמועות בצד הפלסטיני על שמתכוונים להעביר את גלעד שליט למצרים לצורך שחרורו. בישראל מיהרו להכחיש ואמרו כי לא ידוע להם על הסדר או כל התקדמות בעסקת גלעד שליט.
כולנו נושאים תפילה לשובו של גלעד בן אביבה לביתו במהרה בריא ושלם.לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » 1,096 ימים גלעד שליט מוחזק בשבי בעזה

וידאו ותמונות - אקטואליה
 · אלפי קשישים וניצולי שואה נזקקים זקוקים למוצרי מזון! - עוזרים כעת
דן אביב | מוצאי שבת י"ט בתמוז תש"פ
 
 · הגשמה מיוחדת ביום הזכרון לאב שכול - כתבה ותמונה
דן אביב | יום שלישי ד'''''''
 
 · האמבולנס הראשון בישראל למען קשישים שורדי שואה - כתבה
דן אביב | יום ראשון כ"ד באב תשע"ט
 
 · תמונות: הפגנות סוערות בירושלים עקב מעצר חסיד ברסלב
| יום רביעי כ"א בתמוז תשע"ט
 
 · ירושלים: נטורי קרתא הציתו פחים בסמוך לכיכר השבת - תמונות
| יום רביעי י"א באלול תשע"ח
 
 · וידאו ותמונות: יום העצמאות במאה שערים - שלט חדש נגד חיילים חרדים
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · וידאו ותמונות: רימוני הלם נזרקו לעבר מפגינים מול לשכת גיוס בירושלים
| יום ראשון ל' בניסן תשע"ח
 
 · בעקבות חוק הגיוס: מאות הפגינו בבני ברק - גלריה
יוסי גור | יום שלישי כ"ו באדר תשע"ח
 
 · מחאת הנכים: כביש 4 סמוך לגבעת שמואל נחסם לתנועה - תמונות
| יום ראשון ה' בשבט תשע"ח
 
 · מזג האוויר: עץ קרס על בנין ברחוב נחמיה בבני ברק - תמונות
| יום חמישי י"ז בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר