חדשות 24 » וידאו ותמונות - מסביב לעולם » תמונות: מאות בציון רבי נתן מברסלב לרגל ההילולא - תמונות

תמונות: מאות בציון רבי נתן מברסלב לרגל ההילולא - תמונות

מאות הגיעו ביממה האחרונה (צום עשרה בטבת) לתפילה בציונו הקדוש של רבי נתן מברסלב זצוק"ל לרגל יומא דהילולא. בחברת הנסיעות אומן אקספרס ובאיחוד הצלה נערכו. ישראל סטאריק ראש צוות איחוד הצלה באומן סיפר: "הגעתי למקום יחד חובשי איחוד הצלה סניף אומן ומתנדבים נוספים של איחוד הצלה שהגיעו מישראל".

חשוב להזכיר כי בכל מקרה חירום רפואי באומן או אוקראינה בכל ימות השנה מומלץ לחייג מיידית 063-800-1221 (מספר מקומי באוקראינה) ומוקד איחוד הצלה יזניק את החובשים הקרובים ביותר למיקום האירוע. 

רפאל טובול מנכ"ל אומן אקספרס מסר: "למרות הקור והשלגים וצום עשרה בטבת גם השנה הגיעו מאות איש לציונו הקדוש של רבי נתן מברסלב בעיירה ברסלב שבאוקראינה. טנדרים ומוניות של אומן אקספרס הסיעו את מאות המתפללים, שמרביתם המשיכו לאחר מכן לתפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן ובקברו של הבעל שם טוב בעיירה מעזיבוז'".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לאלו המגיעים לאומן ולאוקראינה ובפרט למתפללים שמגיעים לקברי הצדיקים באוקראינה בתקופת החורף להצטייד מראש בביגוד חם עקב מזג האוויר החורפי. וכמו כן לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בכדי למנוע החלקה על הקרח והשלגים.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום חמישי י' בטבת תשע"ח
   © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - מסביב לעולם » תמונות: מאות בציון רבי נתן מברסלב לרגל ההילולא - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר