חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » המלונית של ארגון 'חיים לילד' בים המלח שודרגה - גלריה

המלונית של ארגון 'חיים לילד' בים המלח שודרגה - גלריה

כמעט עשור לאחר שחוללה מהפכה בתחום הנופש הבריאותי בים המלח, פעילותה של המלונית 'רגעים קסומים' שבבעלות עמותת 'חיים לילד' שודרגה משמעותית ומציעה אירוח איכותי לחולי מחלות עור וריאה ובני משפחותיהם.

מאז פתיחת המלונית, נוהרים אליה מאות חולים הנזקקים לשהות בים המלח ומתארחים בה עם בני משפחותיהם בעלות סמלית.

המלונית מורכבת מחדרי אירוח מהודרים כאשר כל יחידת אירוח כוללת חדר שינה מרווח מצוידת בכלי שינה ומגבות, מטבח מרווח המסוגל להכיל מספר סועדים, מאובזר והכולל מקרר גדול, מיקרוגל, מיחם חשמלי, פלטת שבת ועוד. בים המלח לא קיים מקום אירוח המותאם לקהילה החרדית, ולכן מהווה המלונית בשורה של ממש עבור ציבור שומרי המצוות הנדרשים לשהות בים המלח לצורך בריאותם.

הביקוש הרב הביא את הרב ראובן סקלר לפעול לשדרוג המלונית ולאחרונה הושקע בשיפוצה כסף רב. בנוסף לכך ניתנת אפשרות לאורחי 'חיים לילד' לקבל טיפול ומעקב רפואי ע"י ד"ר מרקו הררי מרצה בכיר באונ' העברית ומנהל המרכז רפואי DMZ MEDICAL CENTER שיעניק מענה רפואי לאורחי 'חיים לילד'.

ד"ר מרקו הררי הינו הרופא היחידי בים המלח בעל ניסיון רב הנותן מענה למגוון מחלות, ביניהם: מחלות עור כמו פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס (אקזמה), ויטיליגו, מחלות פרקים, מחלות ריאה ומחלות דלקתיות של העין ועוד.

מלונית 'רגעים קסומים' הוקמה בידי ארגון 'חיים לילד' ומתופעלת על ידה. במלונית מתארחים במשך ימות השנה חולי מחלות ריאה כמו גם חולי פסוריאזיס, שהסגולות הבריאותיות של ים המלח, עושות פלאים לבריאותם. המלונית מתאפיינת בחדרים מרווחים לצד מטבחונים אישיים ומאווירה חרדית למהדרין. האירוח מתבצע תמורת סכום סמלי המשקף את עלויות התפעול.

יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר: "מאז פתיחת מלונית רגעים קסומים זכו חולים רבים ובני משפחותיהם להתארח בו וליהנות מהיתרונות הרבים של ים המלח מבלי להתפשר על ההלכה היהודית, השהות במקום מומלצת על ידי רופאים רבים, ואנו שמחים להודיע על השדרוג ובכך להקל על החולים את השהות".

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום רביעי ג' באדר תשע"ז
 © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » המלונית של ארגון 'חיים לילד' בים המלח שודרגה - גלריה
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר