חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » 4 הרוגים ופצועים בפיגוע דריסה בשכונת ארמון הנציב בירושלים - וידאו ותמונות

4 הרוגים ופצועים בפיגוע דריסה בשכונת ארמון הנציב בירושלים - וידאו ותמונות

מתנדבי איחוד הצלה סניף ירושלים טיפלו בכ-15 נפגעים בזירת פיגוע דריסה בשכונת ארמון הנציב בירושלים. מתנדבים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיעו ראשונים לזירה דיווחו על משאית שפגעה בהולכי רגל. יעקב קמינצקי מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בקבוצת הולכי רגל שנדרסו ע"י משאית בכניסה לטיילת ארמון הנציב".

נחום ברנשטיין סגן ראש סניף ירושלים של איחוד הצלה סיכם: "מדובר בזירה קשה של הולכי רגל שנדרסו ע"י משאית מנוף להובלת חומרי בניה. למרבה הצער חלק מהנפגעים היו ללא הכרה וללא דופק ונשימה. כמו כן בסיוע של מתנדבים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לכ-15 נפגעים נוספים שהיו במצבי פציעה שונים. לוחמי אש פעלו בזירה לחילוץ לכודים מתחת המשאית. כמו כן מתנדבי יחידת חוסן (היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה) הגיעו לזירה להעניק סיוע ותמיכה נפשית לאלו שלא נפגעו ושהו בזירת הפיגוע".

צילום: אלי פרחי - סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום ראשון י' בטבת תשע"ז
 
© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. למה השם? בגלל.... 8-1-2017 21:36
* דוד
הפיגוע הקשה בירושלים בגלל שהוארך מעצר החשוד מבני ברק בהפצת תמונות חיילים חרדים חרדקים היה היום פיגוע בירושלים שארבעה צעירים נרצחו ו-15 נפצעו - זהו מחיר הדמים הכבד בפיגוע דריסה שביצע מחבל ערבי בטיילת בארמון הנציב בירושלים עונש להרכת מעצר של צדיק יסוד עולם אדם כולו קודש הקדשים. זה עונש מן השמים.

כולנו זוכרים איזה שקט ושלווה היה בארץ הקודש לפני חידוש גזירת הגיוס והשמד ר"ל . אני לא זוכר פיגוע או מלחמה כל שהיא תאונות דרכים שהתרחשו לפני חידוש הגזירה הנוראה של גיוס השמד והזימה כאחת.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » 4 הרוגים ופצועים בפיגוע דריסה בשכונת ארמון הנציב בירושלים - וידאו ותמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר