חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפת: אלפים על טריבונות שהוקמו בתוך בית העלמין - צפו

צפת: אלפים על טריבונות שהוקמו בתוך בית העלמין - צפו

לראשונה מאז פטירת הרה"ק רבי אברהם דב מאווריטש בעל הבת עין זצוק"ל, (תלמידו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב), נערך הערב מעמד שלא היה מעולם בבית העלמין העתיק בצפת. אלפים נענו לקריאת הגה"צ רבי אלימלך בידרמן והגיעו לתפילה בציונו הקדוש. וידאו ותמונות

המשפיע רבי אלימלך בידרמן פרסם מכתב שהסעיר מאוד את הציבור החרדי, בו כתב כי "כל מי שזקוק לישועה יתאסף איתו היום בבית העלמין בצפת". ואלפים השתתפו הערב במעמד הנשגב, לאחר שנדיב מחו"ל נידב אוטובוסים חינם להסעת האלפים למקום.

בליל ההילולא נערכה לראשונה בצפת סעודת הילולא המונית כיד המלך למאות בני קהילות החסידים בצפת ע"י ׳איגוד קהילות החסידים׳ בביהמ"ד המרכזי מאור חיים בראשות הרה"צ המשפיע הגה"צ רבי אלימלך בידרמן, ובהשתתפות רבני הקהילות בצפת עד השעות הקטנות של הלילה, כשלאחמ"כ עלו אנשי צפת לציון יחד עם הרה"צ לתפילה ותחנונים בעד כלל ישראל בכלל ובעד תושבי צפת בפרט. התושבים והמשתתפים הרבים הודו לעסקן הנמרץ אשר פועל גדולות ונצורות למען צפת הרב אליעזר לזר נציג קהילות החסידים בעיריית צפת על ארגון הסעודה וכן כל המערך הלוגיסטי של התאורה ודרכי הגישה בבית החיים.

מהנהלת ארגון אור הרשב"י נמסר כי מעולם לא היה כזה אירוע אדיר בבית העלמין בצפת, אלפי איש על טריבונות (פרנצ'עס) שהוקמו בתוך מתחם בית העלמין, אמרו פרקי תהילים וניגנו ניגוני רגש והתעוררות יחד עם הגה"צ רבי אלימלך בידרמן שהלהיב את האלפים.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום שישי י"ג בכסלו תשע"ה
 

© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. אדמו"ר עם אלפי חסידים ללא חצר... מעניין. 5-12-2014 09:59
* מנחם
סוג חדש של אדמו"ר בעקבתא דמשיחא..
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפת: אלפים על טריבונות שהוקמו בתוך בית העלמין - צפו
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר