חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » זעזוע: חולל חלקת קברה של הילדה שטבעה באמבטיה - תמונות

זעזוע: חולל חלקת קברה של הילדה שטבעה באמבטיה - תמונות

דב פישהוף וד"ר פול רוזנשטוק עלו לפקוד את קברה של נכדתם פייגי הקטנה בהר הזיתים בסיום השבעה והיו המומים ומזועזים לגלות כי הערבים הרסו את חלקת הקבר סמוך למקום בו היא נקברה ובאקט מזעזע מלאו את החלל הריק עם אשפה.

חילול חלקת קברה של פייגי רוזנשטוק בא לאחר כחצי שנה שבה לא חוללו קברים בהר הזיתים וזאת הודות לפעילותם האינטנסיבית של אנשי הוועד להגנת הר הזיתים אל מול הרשויות, מה שהוביל להתקנת 147 מצלמות אבטחה על ההר. פעילותו של הוועד להגנת הר הזיתים מתבצעת במספר מישורים על מנת להשיג את האבטחה הראויה להר הזיתים. בין היתר התקיימו ביוזמת הוועד דיונים בוועדת הפנים של הכנסת והוגשו שאילתות במליאת הכנסת בידי חברי כנסת שהצטרפו ללובי להגנת הר הזיתים ועל מנת לקיים את הבטחת המשטרה להצבת אבטחה של ממש בהר.

בשיחה שקיימנו עם הרב אברהם לובינסקי מארה"ב המכהן כיו"ר הוועד להגנת הר הזיתים ומקורב של בני המשפחה הוא אומר בעקבות חילול חלקת הקבר: "אמנם המשטרה התחייבה לאייש את הר הזיתים 24/7 באמצעות 24 שוטרים לאורך כל שעות היממה, אולם היא עדיין לא מקיימת את ההבטחה, ובמציאות למרות הצבת מצלמות האבטחה, יכולים עדיין הערבים לחלל קברים בהר הזיתים כמעט באין מפריע. אולי אם היו שם השוטרים כפי שהובטח יכול היה חילול הקבר המחריד להימנע", והוסיף: "אנו לא נפסיק את פעילותנו עד לקיום הבטחות המשטרה ואנשי השלטון כדי שהר הזיתים ייהנה מההגנה הדרושה".

יצויין כי הסבים ד"ר רוזנשטוק ודב פישהוף הם גם חברי הוועדה הבינלאומית להגנת הר הזיתים, אשר מובילים את המאמץ לשמור על ההר המקודש.

צילום: משה מזרחי - סוכנות הידיעות "חדשות 24"   יום רביעי י"ז באדר ב' תשע"ד
  © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. בנימין טרויבע הועלב פעמיים 20-3-2014 09:16
* דניאל
קודם כל על ידי חלאות האדם שחללו את קברו ולאחר מכן על ידי עורכי אתרי החדשות השונים שלא טורחים אפילו לקרוא את הידיעה לפני שנותנים לה כותרת ומדווחים כאילו קבר אחר חולל.
2. והנה גם אני טועה 20-3-2014 09:40
* דניאל
לא בנימין טרויבע אלא בנו - הרב יעקב יחיאל טרויבע.

http://www.mountofolives.co.il/TheMountOfOlives/objectCards/frmDeceasedDetails.aspx?Grave=32348&TabIndex=1

http://www.otzar.org/wotzar/book.aspx?102844
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » זעזוע: חולל חלקת קברה של הילדה שטבעה באמבטיה - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר